Polska Bezgotówkowa - oferta terminali POS dla klientów biznesowych Banków Spółdzielczych

Wystartował ogólnopolski Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. W ramach Programu, Akceptanci, którzy przez ostatni rok nie posiadali terminala POS, mogą skorzystać z promocyjnych warunków i zawrzeć umowę o przyjmowanie zapłaty przy użyciu instrumentów płatniczych. Dla nowych Akceptantów koszty instalacji i prowizji transakcyjnych przez 12 miesięcy wynoszą 0 złotych.

Pracownicy Banków Spółdzielczych, które mają podpisaną umowę z firmą Planet Pay na instalację terminali POS u swoich Klientów biznesowych, za instalację terminala za "0 złotych” będą otrzymywali prowizję tak jak dotychczas.

Warto proponować Klientom biznesowym terminal POS dostarczany przez firmę Planet Pay we współpracy z Bankiem BPS, gdyż dzienny utarg Klienta biznesowego – Akceptanta, pozostaje księgowany na rachunkach w Banku Spółdzielczym a następnie rozliczony z Organizacjami Płatniczymi poprzez Bank BPS. Nawiązanie współpracy z innym Agentem Rozliczeniowym powoduje, iż obroty generowane w terminalu POS są rozliczane przy wykorzystaniu rachunków w innym Banku – Banku danego Agenta Rozliczeniowego.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki Referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1.64
WIBOR 3M - średnia 1.70
WIBOR 12M - średnia 1,82
więcej